Říjen 2011

Chci umět čarovat

8. října 2011 v 12:50 | Girl with three lives |  Diary of Fou
Venku je taková zima, že je mi zima jenom se podívám z okna. Ležím v posteli a přemýšlím, jestli mám jít na oběd nebo ne. Bramboráky ... mám ráda, ale je v nich česnek. Beztak se z nikým líbat nebudu, protože by krom česnekového dechu schytal ještě tu chřipku a do toho nikdo nepůjde. Tak asi půjdu. Ale jen proto, že jsem natolik vysílená, že se najíst prostě potřebuji. Nechci hladovět, protože by to moje tělo nevydrželo, vím to. Je to slabčáček.
Mám strašnou potřebu si zapálit, a při představě, že se mi v kabelce schovává jedno zatoulané černé máčko, se mi chce brečet. Ale jsem silná, neuteču oknem jenom abych si zakouřila. Počkám až nikdo nebude doma.
Je říjen a ze mě je oficiální druhačka! Ten měsíc školy utekl ani nevím jak, zatím bojuji statečně bez větších ztrát na životech, ale je tu ještě 9 měsíců před námi. Jsem ve škole ráda, miluju ty lidi tam :)

Co se týče jídlo, srala jsem na to tím největším možným způsobem, cpala se vším možným co bylo po ruce. Od začátku školního roku jsem ale přeci jenom něco udělala - nechodím na obědy. Sice jsem často vysílená, ale přežívám a to je hlavní. Tento týden jsme se s kamarádkou rozhodli jezdit na kole, v zimě spinning, snad mi to vydrží, skutečně chci vypadat lépe. Zase začnu počítat kalorie, zase začnu držet diety, kamarádka ze třídy držela 14 dní dietu, zhubla, bylo to sice dost drsný, ale dala to ona, dám to taky :)

Jdu se prospat, leze na mě horečka :( .... mějte se zlata moje

Unavená, smyslů zbavená, nahá

7. října 2011 v 23:33 | Girl with three lives |  Diary of Fou
A ze zítřka se staly dny, a poté týdny a také měsíce. A teď zase píšu, plná dojmů, rýmy a bůhvíčeho. Žiji, spíše sotva přežívám, jím, a zase jím, ale už ani jídlo mě nenaplňuje a proto se vydávám na dráhu hubnoucí again. Snad mě neopustí síly, kterými jste Vy! :)
Jak žiju? Těžko. Prázdniny sice dobrý, ale zjistila jsem díky nim, že jsem alkoholička, kuřačka a závislačka na šňupacím tabáku. Zabili se mi kamarádi a ze mě se stala děvka. Rozešla jsem se s přítelem. Nastoupila do druháku. Srovnala si v hlavě priority. UŽ SE ZMĚNÍM MAMI, VĚŘ MI PROSÍM!
Dnes je to měsíc od doby co spadlo to letadlo. Je mi z toho na nic, letos pořád někdo umírá :( Snad se ještě dožiji dalšího roku :)

Sotva vidím přes ty slzy v očích, které se tam zakutálely až odněkud z Moravy, a tak jdu spát, zítra ale slibuji, že se zastavím a mrknu co je nového :))