Červenec 2011

Holiday?!

10. července 2011 v 22:19 | Girl with three lives - Fou |  Diary of Fou


Kdybych si měla vybrat chvíli kdy umřu, bylo by to teď. Jsem unavená, nateklá a mám žízeň. Po dnech nejedení a když už tak v malých porcích jsem se naprala tak, že se asi každou chvíli pozvracím. Ale jinak si užívám prázdniny jak se sluší a patří. Letos sice žádná dovolenka, ale beztak jsem každý den naložená v bazénku, popíjím drinky a pařím s kámošema. Prostě labůžo. Až na to jídlo. V bazénu spíš blbnu než abych plavala, ale zítra jdu běhat, tak snad mě to chytne a budu se toho držet.
Jinak brigádu nemám a ani z toho nejsem kdovíjak v zadku, prostě tomu nechám volný průběh, letos se obejdu bez nějaké honosné dovolené, ráda léto strávím doma. Jen kdyby to jídlo nebylo tak komplikované, jinak by to byla už naprostá paráda.
Co mě o prázdninách také hodně štve je fakt, že mnohem více kouřím. Jak jsou různé akce tak si prostě dám a kdybych měla tyto prázdniny počítat všechny cigarety, asi by mě odvezli.


buřtíková baterie

Pokud se nepozvracím tak se k vám kouknu a půjdu si lehnout, pustím si do uší nějakou osvědčeně suprovou pecku a snad v klidu usnu, nepotřebuji se ještě ke všemu špatně vyspat, to by mě taky mohlo zabít a to nechci. Mějte se drobečci a zase zítra :)