I hope, that one day my dreams come true

10. dubna 2011 v 22:37 | Girl with three lives |  ... to my heart
Já byla vždycky jiná. Už ve věku, kdy mnozí měli před očima jen alkohol, párty a kluky, jsem přemýšlela o věcech budoucnosti. Byla jsem pohlcená tím, kým se chci stát a neumím si představit, že by tomu bylo jinak. Jsem bojovnice a lehko se nevzdávám, ale také vím, že teprve po pořádné dřině může přijít odměna.
Proto také obdivuji lidi, kteří si šli za svým a dokázali i zdánlivě nemožné. Holky co zhubly, i když jim všichni říkali, že je to nemožné. Ti, ze kterých se stali hvězdy, spisovatelé, herci, zpěváci. Většina neměla to štěstí, aby se narodila do takové rodiny, kde by byla kariéra předem zajištěná, a o to více si vážím těch, kteří makali od začátku až do samotného konce. Pokud i Vy, kdož čtete tento článek, patříte mezi lidi, co svůj život obohatili o nějakou vzácnou zkušenost, pochlubte se. :)

Mých snů je spousta. Ráda bych měla vkus, hudební sluch, dar na manuální práce, stálou literární inspiraci, talent na řečnictví. Když se podívám na to, co jsem dokázala, nebo spíše nedokázala já, mám až strach, jestli na mě Bůh s nějakým talentem nezapomněl. Snažím se plnit si své sny, a doufám, že se mi poštěstí.

Momentálně jsem se hodně "vcucla" do světa módy. Sleduji módní blogy, procházím je a obdivuji ty, které dostaly do vínku dar vkusu. Ráda bych byla jako ony, ale bohužel, snad brzy vyrostu ze svého stylu "džíny - tričko - kecky". Pokud Vás to bude zajímat, mám připraveno několik rozhovorů s mými oblíbenými módními pisatelkami, které skutečně stojí za povšimnutí, proto sledujte blog a již brzy uveřejním první z nich.

Co Vy a sny? Splněné nebo nesplněné? Co děláte, aby jste si je splnili? :)

Girl with three lives
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama